Program

DECATHLON Nagyszínpad
09:30-10:05 Lőrincz Ernő & Cseh-Szakál Tibor – Party Fitness
10:20-10:55 Katus Brothers – Best Body
11:10-11:45 Béres Alexandra – Súlykontroll +
12:00-12:35 Sifi & Kangoo Team – Kangoo GATSBY Show
12:50-13:25 Péntek Enikő – ZONA MAX
13:40-14:15 Tatarek Rezső – IronBox MAX
14:30-15:05 Czégel Erika (IWI Ambassador) & a GYMSTICKTM Dream Team – GYMSTICKTM
15:20-15:55 Szobafitnesz Bánkuti Gabi, IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktatóval
16:05-16:40 Borsos Peti – DECATHLON Final Countdown
DOMYOS Jóga Terem

Ezek az órák előjelentkezéshez kötöttek, ezt idekattintva tudod megtenni.

09:30-10:05 Kovács Gyöngyi – Nalíni női jóga
10:20-10:55 Sőtér Sarolta – NIA
11:10-11:45 Geszler Dóri -Yogalates
12:00-12:35 Lencsés Rita (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató) – deepWork
12:50-13:25 Sárig Hajnalka (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató) – Iyengar jóga sportolóknak
13:40-14:15 Rubin Olivér és Csilla – Rubin Yoga Flow
14:30-15:05 Rábóczki Renáta – Stresszoldó jóga
15:20-15:55 Székesvári Melinda – Hatha jóga (fókuszban a szép tartás)
Dance terem
09:30-10:05 Wake Up by Kangoo Box
(Unger Tímea, Gyurkovics Anikó, Fejes Zsófia)
10:20-10:55 Csonka Anita (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató) – Dance Feeling
11:10-11:45 Deus Kizenga – Afro-fit-Dance
12:00-12:35 A legújabb PERFORMANCE Élményedzés Varró Gyulától és testvérétől
12:50-13:25 Koltai Móni (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató) – Dance Aerobik
13:40-14:15 Osvaldo – Salsa
14:30-15:05 Rátkai Zsani – Dance Mix
15:20-15:55 Jenei Kriszta – Fitness Choreography
Küzdősport/Funkcionális terem
09:30-10:05 Gárdus Bence – Kick-box Aerobik    
10:20-10:55 Deres Ádám – 115 Official      
11:10-11:45 Balázs Adrienn – Intervall
12:00-12:35 Bánkuti Gabi (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató)  – Spartanfitt® saját testsúlyos edzés
12:50-13:25 Borsos Peti – Cardio Kick-boksz
13:40-14:15 Nicole Kühn – Borsos Péter – Simon Gyula – Kamibo®
14:30-15:05 Csörgő Adrienn (IWI Nemzetközi Fitnesziskola Oktató) – Fit Fight
15:20-15:55 Kutasi Kelly & Vathy Kitti – Core Training
dmBio Mozgástrend terem
09:30-10:05 Kis Mónika – Preventív Gerinctréning
10:20-10:55 Sifter Tímea (Sifi) & Gonda Betti – Páros alakformáló
11:10-11:45 Szalka Andi – HIGHenergY
12:00-12:35 Nicole Kühn – Borsos Péter – ShadowBoxer Performance by Michael Dela Cruz
12:50-13:25 Góth Mariann – InterChallenge
13:40-14:15 Mezei Eszter és a Piloxing® ELITE team – Piloxing®
14:30-15:05 Péntek Enikő – ZONA BASIC
15:20-15:55 Molnár Miki – FUNctional training
Bánkuti Gabriella Spartanfitt® színpad
09:30-10:05 Mucsi Márkus Klára & Belák Bernadett – Spartan saját testsúlyos ébresztő
10:20-10:55 Kálai Etus & Balya Viki – Spartan girja
11:10-11:45 Nagy Ricsi & Majorosi Anita – Spartan fighter
12:00-12:35 Andor Marcsi – Spartan Saját testsúlyos +100 Kg – Sír A zsír
12:50-13:25 Csürke Csaba & Kiss Csaba – Spartan girja- GS sport
13:40-14:15 Jánszki Kata & Erdélyi Péter – Spartan fighter fight
14:30-15:05 Szabó Dóra & Polákovits Flóra – Spartan fighter köredzés
15:20-15:55 Életmód tanácsadás – eszközök kipróbálása
Indoor Cycling Method by FitCollege©

Ezek az órák előjelentkezéshez kötöttek, ezt idekattintva tudod megtenni.

09:30-11:00 FitCollege© Team Ride
11:15-12:00 Jámbor Bea, Gál Brigitta, Gulyás Gábor
12:15-13:00 Viczián Gyöngyi, Kilin Tamás
13:15-14:00 Körtvélyessy ÁkosLaczkó Attila
14:15-15:45 Fintor Gábor, Kanczler Gábor, Vallus Anett
FitCollege© Core & Recovery stage – BLACKROLL®

Ezek az órák előjelentkezéshez kötöttek, ezt idekattintva tudod megtenni.

09:30-10:05 Kocsis Ildikó – BLACKROLL®
10:20-10:55 Szakmai tanácsadás
11:10-11:45 Kovács Gergely – BLACKROLL®
12:00-12:35 Szakmai tanácsadás
12:50-13:25 Kocsis Ildikó – BLACKROLL®
13:40-14:15 Szakmai tanácsadás
14:30-15:05 Gál Brigitta & Vér Tamás –  BLACKROLL®
15:20-15:55 Szakmai tanácsadás
FitCollege© Core & Recovery stage – STROOPS®

Ezek az órák előjelentkezéshez kötöttek, ezt idekattintva tudod megtenni.

09:30-10:05 Szakmai tanácsadás
10:20-10:55 Kovács Gergely – STROOPS®
11:10-11:45 Szakmai tanácsadás
12:00-12:35 Bánhegyi Gergely – STROOPS®
12:50-13:25 Szakmai tanácsadás
13:40-14:15 Bánhegyi Gergely – STROOPS®
14:30-15:05 Szakmai tanácsadás
15:20-15:55 Kovács Gergely – STROOPS®
IRON SYSTEM™ STAGE – Fitneszpark
09:30-10:05 Holczer Balázs & Rékasi Andrea – HOT IRON®
10:20-10:55 Asztalos Adrienn & Horváth Beáta – HOT IRON®
11:10-11:45 Góth Mariann – HOT IRON®
12:00-12:35 Raus Ivett – HOT IRON®
12:50-13:25 Szalka Andrea – HOT IRON®
13:40-14:15 Angyal-Csóra Renáta & Csóra Melinda – HOT IRON®
14:30-15:05 Nicole Kühn – Borsos Péter – ShadowBoxer Performance by Michael Dela Cruz
15:20-15:55 Nicole Kühn & Kamibo Hungarian Team
Gilda Max színpad – Fitneszpark
09:30-10:05 Vujicsity Viktória –  Morning fun
10:20-10:55 Samu Krisztina – Intervall alakformáló
11:10-11:45 Major Dániel – Full body
12:00-12:35 Bots Szabolcs – Boksz köredzés
12:50-13:25 Marton Bianka – Kondi mix
13:40-14:15 Pilisy Zsófi – Cross tréning
14:30-15:05 Osvaldo – Salsa fitness
15:20-15:55 Galgóczi Viki – Pilates
Fitness Akadémia Aerobik / Dance színpad –  Fitneszpark
09:30-10:05 Adamcsek Edo – Dance Fitness
10:20-10:55 Lamm Nikó & Németh Zsani – Dance Moves
11:10-11:45 Rátkai Zsani – Kondi Step Classic
12:00-12:35 Rátkai Zsani – Dance Mix
12:50-13:25 Mezei Eszter – Piloxing® KO
13:40-14:15 Deres Ádám – 115 Official
14:30-15:05 Kozma Nikoletta – Pilates
15:20-15:55 Orbán Gábor – YOGABOR CLASSIC HATHA YOGA
Fitness Akadémia Funkcionális terület – Fitneszpark
09:30-10:05 Szedlacsek Orsi – Ghetto Camp
10:20-10:55 Tamás Gergő – Köredzés
11:10-11:45 Pálos Attila – Military BootCamp
12:00-12:35 Tamás Gergő – Agility Challenge
12:50-13:25 Nádasi Krisztián – Killer BootCamp
13:40-14:15 Paróczi Arnold – Funkcionális tréning
14:30-15:05 Schieder Heni – Stabil&Mobil 
15:20-15:55 Kovács Kriszti – Stretching
ZONA STAGE
08:50-09:20 Stranszky Niki & Takács-Karancsi Dorka – ÉRBESZTŐ
09:30-10:05 Rajnai Kinga és Lengyel Clau – ZONA DANCE
10:20-10:55 Tompa Eszter és Reszegi Anita – ABS BURN
11:10-11:45 Somogyi Melinda és Felde Rebeka – FOLK ZONA
12:00-12:35 Steinhausz Andi és Szűcs-Kovács Eszter – ZONA STRENGTH
13:40-14:15 Ordasi Szilvi és Forján Petra – ZONA KOMBÓ
14:30-15:05 Ács Klári és Hrozik Edit – HAS-POPSI PÁROS
15:20-15:55 Juhász Vera és Kondor Klaudia – RELAX ZONA
Sugár Fitness –  Fitneszpark
09:30-10:05 Éva Zsófi – Alakformáló: Body Control
10:20-10:55 Kovács Csilla – Gerinctréning
11:10-11:45 Fehér Sanyi – Zumba
12:00-12:35 Mohácsi Dorina – Zumba
12:50-13:25 Heimer Viktória – bodyART
13:40-14:15 Hóbor Niki – Alakformáló
14:30-15:05 Fischer Gábor – Giryafit
15:20-15:55 Szőts István – Fatkiller Box
Budapest Karrier Akadémia aktív terület
09:30-10:05 Major Dani– Bemelegítő edzés
10:20-10:55 Máramarosi Geri – Intervall aerobik
11:10-11:45 Mészáros Dóri – Jóga
12:00-12:35 Téglás Tímea – Tabata
12:50-13:25 Máramarosi Geri – Funkcionális köredzés
13:40-14:15 Major Dani – Koordináció fejlesztés
14:30-15:05 Major Dani – Cross training
15:20-15:55 Mészáros Dóri – Stretching
Suhanj! Tekerj vakon! terem

Ezek az órák előjelentkezéshez kötöttek, ezt idekattintva tudod megtenni.

09:30-10:05 Pausz Tamás
10:20-10:55 Pausz Tamás
11:10-11:45 Pausz Tamás
12:00-12:35 Pausz Tamás
12:50-13:25 Pausz Tamás

 


Az idõpont- és programváltozás jogát a BSI fenntartja.