Program

DECATHLON DOMYOS nagyszínpad
09:30-10:05 Borsos Peti & Szőke Fanni (FitPartners) – DECATHLON WarmUp
10:20-10:55 Béres Alexandra – Súlykontroll+
11:10-11:45 Czégel Erika – GYMSTICKTM Guinness Record kísérlet
12:00-12:35 Rubint Réka –  Alakreform
12:50-13:25 Péntek Enikő – ZONA MAX
13:40-14:15 Sifi & a Kangoo Team – CSAVARODJ RÁ Kangoo Show
14:30-15:05 Tatarek Rezső – Iron Box MAX
15:20-15:55 Katus Attila – Best Body
16:05-16:40 Kis Mónika – Gerinctréning
Domyos jógaterem
09:30-10:05 Szalczer Szilvia – Gerincjóga®
10:20-10:55 Lövey Ádám – Hatha jóga
11:10-11:45 Geszler Dóri – Yogalates
12:00-12:35 Gyalog-Szőke Zsófi – Vinyasa Flow – az élet áramlása
12:50-13:25 Székesvári Melinda – Hatha jóga – fókuszban a szép tartás
13:40-14:15 Rubin Csilla és Olivér – Rubin yoga flow
14:30-15:05 Kovács Gyöngyi – Nalíni női jóga
15:20-15:55 Rábóczki Renáta – Stresszoldó jóga

 

Mozgástrendek terem
09:30-10:05 Osvaldo – Salsa
10:20-10:55 Góth Mariann és Major Dani – Hyper Power
11:10-11:45 Szalka Andi – HIGHenergY
12:00-12:35 Lőrincz Ernő és Cseh-Szakál Tibor – Party Fitness
12:50-13:25 Bánkuti Gabi – SpartanFitt
13:40-14:15 ShadowBoxer Performance by Borsos Peti and Hungarian Team
14:30-15:05 Mezei Eszter – Piloxing
15:20-15:55 Farkas Kinga – Full Kondi

 

Zona Stage (Péntek Enikő) – Fitneszpark
08:50-09:20 Forján Petra és Konczos Andi –  Ébresztő
09:30-10:05 Lengyel Clau és Reszegi Anita – Zona Box
10:20-10:55 Somogyi Melinda és Takács-Karancsi Dorka – Round piramis
11:10-11:45 Stranszky Niki és Borbély Bettina – Abs burn
12:00-12:35 Steinhausz Andi, Tibai-Doór Timi és Kézér Anna – Z4
13:40-14:15 Hrozik Edit és Ács Klári – Core Zona
14:30-15:05 Tompa Eszter és Felde Rebeka – Tabata Zona
15:20-15:55 Kondor Klaudia és Horváth Tímea – Zona Basic
Spartanfitt színpad (Bánkuti Gabriella) – Fitneszpark
09:30-10:05 Dr. Nagy-Bognár Anett és Vidám Marcsi – Spartan saját testsúlyos ébresztő
10:20-10:55 Balya Viktória, Mucsi Klára és Kállai Etus – Spartan girja
11:10-11:45 Jánszki Katalin és Erdélyi Péter – Spartan fighter
12:00-12:35 Balya Viktória és Jusztin Timi – Spartan Mobility
12:50-13:25 Jusztin Tímea és Bános Enikő- Spartan BW
13:40-14:15 Csizmadi István és Kovács Diána – Spartan girja
14:30-15:05 Szilágyi Zsolt, Belák Bernadett és Csizmadi István – Spartan fighter köredzés
15:20-15:55 Abelovszky Tamara, Polákovits Flóra, Benkovics Bernadett – Spartan óratípusok (girja, BW, fighter) kipróbálása

 

IRON SYSTEM™ színpad – Fitneszpark
Nem hallottál még a HOT IRON®-ról? Olvasd el itt, mire számíthatsz! 
09:30-10:05 Galgóczi Viki – HOT IRON®
10:20-10:55 Holczer Balázs –  HOT IRON®
11:10-11:45 Gózon Tamás – HOT IRON®
12:00-12:35 Góth Mariann – HOT IRON®
12:50 – 13:25 Szalka Andrea – HOT IRON®
13:40-14:15 Szalavics Katalin – HOT IRON®
14:30-15:05 Horváth Bea – HOT IRON®
15:20-15:55 Borsos Peti & Simon Gyula – Shadowboxer & Kamibo
Indoor Cycling színpad
Nem hallottál még az Indoor Cyclingról? Olvasd el itt, mire számíthatsz! 
10:00-10:45 Körtvélyessy ÁkosLaczkó Attila
11:00-11:45 Janik AnnaHalasi Béla
12:00-12:45 Kreiszl BoglárkaKanczler Gábor
13:00-13:45 Viczián GyöngyiFintor Gábor
14:00-14:45 Baranyai NoémiZala Miklós
15:00-15:45 Vallus AnettDoszkocs Gyula
Sugár Fitnesz színpad – Fitneszpark
09:30-10:05 Fehér Sanyi – Zumba
10:20-10:55 Kilián Csillag – Alakformáló
11:10-11:45 Kállai Etus – Zumba
12:00-12:35 Hóbor Niki – Alakformáló
12:50-13:25 Szántó Ildikó – Salsa Fitness
13:40-14:15 Kovács Csilla – Alakformáló
14:30-15:05 Angyal Andris – Zumba
15:20-15:55 Mucsi Edina – Alakformáló
Fitness Akadémia színpad – Fitneszpark
09:30-10:05 Pálos Attila – Military Bootcamp
10:20-10:55 Szedlacsek Orsi -Ghetto Bootcamp
11:10-11:45 Deres Ádám -115 Official
12:00-12:35 FitPartners (Szőke Fanni és Borsos Peti) – Cardio Kick-box
12:50-13:25 Adamcsek Edo – Dance Fitness
13:40-14:15 Lamm Niko és Németh Zsani – Dance Mooves
14:30-15:05 Debora Cattaneo – Stretching
Gymstick Aktív színpad – Fitneszpark
10:20-10:55 Pécsi Ignácz Zsanett és Kerata Dóra – Szenzációs páros – Dóri&Zsani páros gyakorlatok
12:00-12:35 Cseba Beáta és Fera-Both Csilla – Ütős Gymstick Csillával & Beával
12:50-13:25 Tóth Szilvia és Vinczencz Szilvia – Static-dinamic GYMSTICK
13:40-14:15 Dóczi Zsuzsi és Schmidt Tímea – Maradj talpon-turbó popsi (egyensúly és farizom)
14:30-15:05 Gombos Flóra és Móri Napsugár – GYMSTICK Active
15:20-15:55 Moravcsik Réka és Palócz Györgyi – Fat killer duo