8. FittAréna – Budapest

8. FittAréna Budapest
Időpont:
2013. november 3.
Helyszín: SYMA Sport-és Rendezvényközpont

NAGYSZÍNPAD
9:30-10:10 Zólyomi-Zsirkai Noémi & Borsos Peti Reggeli Beindító
10:25-11:05 Katus Attila BestBody
11:20-12:00 Béres Alexandra Súlykontroll Gimnasztika MEGLEPETÉS!
12:15-12:55 Sifi & Kangoo Team Military Kangoo
13:10-13:50 Rubint Réka & Schobert Norbert Cardio aerobic – Alakreform Mix
14:05-14:45 Tatarek Rezső Ironbox Cross 50+
15:00-15:40 Péntek Enikő Zóna edzés
15:55-16:35 Szentgyörgyi Romeo CardioMix
16:50-17:30 Varró Gyula Aerobik Performance
RISKA MOZGÁSTREND TEREM
9:30-10:10 Jandrasits Andrea, Majercsik Beáta, Timár Krisztina JumpingFitParty
10:25-11:05 Cseresnyés Bea Strike Zone SportX
11:20-12:00 Gáspár Kata
Gymstick
12:15-12:55 Szalka Andi High-Low
13:10-13:50 Ugróczi Móni, Fodor Vetro Tünde, Neuherz Kriszta  – OXYGÉN WELLNESS Nagy Zsírégető Show
14:05-14:45 Tihanyi Kriszta BOSU HIT Extreme
15:00-15:40 SparrowBag (Barta Peti, Borsos Marci és Müller Dia) In White (Dress code White!)
15:55-16:35 Murinkó Orsi OXYGÉN WELLNESS Body Skills
BÉRES PORCERŐ BODY&MIND TEREM
9:30-10:10 Kis Mónika Preventív Gerinctréning
10:25-11:05 Vadász Ákos Tullió
Body & Soul: Nyújtás és hajlékonyságfokozás
11:20-12:00 Geszler Dorottya Mypilates
12:15-12:55 Almásy Csilla Dinamikus jóga
13:10-13:50 Lencsés Rita BodyArt Energetic
14:05-14:45 Németh Gergő Gerincjóga
15:00-15:40 Cseresnyés Bea Move
15:55-16:35 Nagy Amarilla Dinamikus Gerinctréning az egyenes testtartásért
CERES SÜTŐ SLIMMM DANCE TEREM
9:30-10:10 Sifi & Kangoo Team Kangoo Wake up!
10:25-11:05 Vieira Lívia BOKWA
11:20-12:00 Kiss Gábor Afromania
12:15-12:55 Horváth Gréta Bailar Aerobik
13:10-13:50 Molnár Miki Love to Dance
14:05-14:45 Csonka Anita Dance Surprise
15:00-15:40 Fort Alexandra & Kunhalmi Pisti IWI Zumba
15:55-16:35 Kelemen Kata & Somogyi Zsófia
girly STREETDANCE
BRUTÁL TEREM
9:30-10:10 Vilics Andrea Military Style
10:25-11:05 Szalka Andi Hot Iron Cross
11:20-12:00 Bánkuti Gabi & Tóth László IWI Spartan Girja
12:15-12:55 Csörgő Adrienn & Valkóczi Erzsébet IWI FitFight
13:10-13:50 ToZo IWI Gladiátor
14:05-14:45 Tóth László & Bánkuti Gabi IWI Spartan Fighter
15:00-15:40 Ágó Renáta és a SUNRISE Team Functional Fit Muscle
15:55-16:35 Kempelen Zita

The big burpee challenge

KÜZDŐSPORTOK TEREM
9:30-10:10 Czanik Balázs Capoeira Aerobic
10:25-11:05 Gárdus Bence KickBox Aerobic
11:20-12:00 Vér Tamás, Lőrincz Ernő, Barta Peti WhiteBox (Dress code White!)
12:15-12:55 Szentgyörgyi Romeo Kick-Box
13:10-13:50 Katona Lilla & Jandrasits Andrea Jumping Fit Box Party
14:05-14:45 Borsos Peti Cardio Kick-Box
15:00-15:40 Lukácsi Bernadett & Kálmán István Tae Bo
15:55-16:35 Tatarek Rezső CSAK box
JÓGA TEREM
9:30-10:10 Kovács Gyöngyi Naliní női jóga
10:25-11:05 Gauranga Das Ashtanga jóga
11:20-12:00 Pórffy Csaba és Sági Zsuzsa Budokon jóga
12:15-12:55 Bálint János Jóga Csípő-váll analógia
13:10-13:50 Herczeg Angelika Az áramlás jógája
14:05-14:45 Orbán Gábor Mindennapi Jóga
15:00-15:40 Velev Tamás Szimmetria és Egyensúly
15:55-16:35 Székesvári Melinda Hatha jóga könnyedén és vidáman
STEP PERFORMANCE SZÍNPAD
9:30-10:10 Szutter Bettina TornAréna Step 1
10:25-11:05 Adamcsek Edit Step Flow
11:20-12:00 Bóta Zsuzsanna B-M step
12:15-12:55 Varró Gyula Step Performance
13:10-13:50 Földvári Zsófi TornAréna Dance Step 2
14:05-14:45 Paroczai Detty Step Together
15:00-15:40 Lamm Nikó TornAréna Step 3
CONCEPT2 REGATTA TEREM
9:30-10:10 Sziráki Kata
10:25-11:05 Ugróczky Csaba
11:20-12:00 Bogschütz Erika
12:15-12:55 Ugróczky Csaba
13:10-13:50 Türi Béla
14:05-14:45 Ugróczky Csaba
JUMPING FIT SZÍNPAD
09.30-09.48 Lubomir Andrasik, Miroslav Ambrus, Molnár Diana JumpingFIt köredzés
09.52-10.10 Lubomir Andrasik, Miroslav Ambrus, Molnár Diana JumpingFIt köredzés
10.25-10.43 Molnár Nikolett, Szerencsés Nóra JumpingFIT Basic haladóknak
10.47.-11.05 Majercsik Beáta JumpingFit Dance
11.20-11.38 Molnár Diana, Molnár Mónika JumpingFIT Latin Dance
11.42-12.00 Katona Lilla JumpingFIT Cardio
12.15-12.33 Halmai Dóra, Tina Rapan JumpingFIT Basic kezdőknek
12.37.-12.55 Jandrasits Andrea JumpingFIT Zsírégető
13.10-13.28 Lubomir Andrasik, Miroslav Ambrus, Szerencsés Nóra JumpingFIt köredzés
13.32.-13.50 Lubomir Andrasik, Miroslav Ambrus, Szerencsés Nóra JumpingFIt köredzés
14.05-14.23 Majercsik Beáta   JumpingFIT Cardio
14.27.-14.45 Timár Krisztina   JumpingFIT Latin Dance
15.00-15.18 Molnár Nikolett JumpingFIT Basic haladóknak
15.22.-15.40 Katona Lilla JumpingFIT Zsírégető
15.55-16.13 Jandrasits Andrea  JumpingFIT Cardio
15.17.-16.35 Molnár Mónika, Timár Krisztina JumpingFIT Latin Dance
FITNESS AKADÉMIA AEROBIK SZÍNPAD
9:30-10:10 Szabó Gergő, Hadvina Gergely
Insanity
10:25-11:05 Csomó Kata TeLeSzel
11:20-12:00 Párdi Erika Pilates
12:15-12:55 Földváry Zsófia Port de Bras
13:10-13:50 Adamcsek Edo, Lamm Niko
Dance Moves
14:05-14:45 Almásy Csilla
CorePower
15:00-15:40 Orbán Gábor
Jóga
15:55-16:35 Rátkai Zsanett Cardio Dance Mix
16:50-17:30 Szabó Szamanta Core&streching
FITNESS AKADÉMIA SAJÁT-TEST/SZABAD-SÚLYOS/GÉPES KÖREDZÉS SZÍNPAD
9:30-10:10 Menyhárt Zoltán / Jenes Barbi Gépes köredzés
10:25-11:00 Jakub Gilbert Tibor Saját-testes köredzés
11:20-12:00 Vörös Zoli & Nagy Bettina Gépes köredzés
12:15-12:55 Tóth Attila
Szabad-súlyzós köredzés
13:10-13:50 Zala György Saját-testes köredzés
14:05-14:45 Benkó Réka / Molnár Nikolett Szabad-súlyzós köredzés
15:00-15:40 Kovács Lajos
Gépes köredzés
15:55-16:35 Vígh Krisztián / Pető Rita Saját-testes köredzés
16:50-17:30 Kovács Anita / Németh Tímea Szabad-súlyzós köredzés
FITNESS AKADÉMIA CROSS TRAINING/FUNKCIONÁLIS TRAINING SZÍNPAD
9:30-10:10 Pálos Attila Bootcamp
10:25-11:00 Zala György Cross Training
11:20-12:00 Avar András SST – Speed Slim Training
12:15-12:55 Jakub Gilbert Tibor Funkcionális edzés
13:10-13:50 Szemethy Mark
TRX
14:05-14:45 Jakub Gilbert Tibor Funkcionális edzés
15:00-15:40 Schweiger Anita Iron -Pump
15:55-16:35 Pálos Attila Bootcamp
16:50-17:30 Szetei Gergő
TRX Circuit Training
IWI Funkcionális Integratív Tréning (F.I.T.) Point G-FLEXJelentkezz most >>
9:30-10:10 Nemes Zsike, Tóth Bogi, Balogh Dávid G-Flex Basics
11:20-12:00 Nagy Dóri, Temesvári Ági G-Flex abs and booty
13:10-13:50 Szeles Enikő G-Flex Circuit Training  (kezdő)
15:00-15:40 Krasznai Gábor G-Flex Circuit Training  (haladó)
16:50-17:30 Krasznai Gábor G-Flex Balance
IWI Funkcionális Integratív Tréning (F.I.T.) Point F.I.TJelentkezz most >>
10:25-11:05 Ungvári Máté Funkcionális köredzés
12:15-12:55 Ungvári Máté Funkcionális köredzés
14:05-14:45 Ungvári Máté PES Motorikus képességfejlesztő gyakorlatok és tesztek
15.55-16:35 Ungvári Máté Funkcionális köredzés
IWI Funkcionális Integratív Tréning (F.I.T.) Point CSOPORTOS ÓRÁK
Jelentkezz most >>
9:30-10:10 Góg Anikó Funkcionális edzés gumikötéllel
10:25-11:05 Kerekes Kata ENERGY+ Játékos tréningprogram funkcionális edzésmódszerekkel
11:20-12:00 Keszi Kriszta & Nagy Dorka Preventív gerinc
12:15-12:30 Keszi Kriszta & Nagy Dorka Stretching
12:35-12.55 Bánkuti Gabriella és Spartan Team Spartan Girja
13:10-13:50 Kerekes Kata ENERGY+ Játékos tréningprogram funkcionális edzésmódszerekkel
14:05-14:45 Ungvári Máté PES Motorikus képességfejlesztő gyakorlatok és tesztek
15:00-15:40 Sárig Hajni Iyengar Jóga
15.55-16:35 Bánkuti Gabriella és Spartan Team Spartan Fighter
16:50-17:30 Kerekes Kata ENERGIE+ Játékos tréningprogram funkcionális edzésmódszerekkel
INDOOR CYCLING SZÍNPAD
9:30-10:10 Ézsiás Péter & Szász Olívia / Romvald Judit
10:25-11:05 Kiss Áron & Borbély Gábor / Szász Olívia
11:20-12:00 Kis Norbert Spiki & Kovács András / Nádasi Nóra
12:15-12:55 Vallus Anett & Kovács András / Manfred Chvosta
13:10-13:50 Tar Csaba & Cseh Dávid / Csanádi Bogi
14:05-14:45 Horváth Péter & Gulyás Gábor / Kollárné Kovács Izabella
15.05-16.05 Vallus Anett-Cseh Dávid-Kovács András / Tar Csaba-Csanádi Bogi
KRANKING SZÍNPAD
9:30-10:10 Schober László & Tar Csaba
10:25-11:05 Ézsiás Péter & Horváth Péter
11:20-12:00 Tar Csaba & Raft Laura
12:15-12:55 Kis Norbert Spiki & Borbély Gábor
13:10-13:50 Kovács András & Kiss Áron
14:05-14:45 Vallus Anett & Cseh Dávid
15.05-15:45 Kollárné Kovács Izabella & Kis Norbert Spiki
BOSU SZÍNPAD
9:30-10:10 BOSU Cardio BETELT
10:25-11:05 BOSU és BOSU Ballast Ball JELENTKEZZ MOST!
11:20-12:00 Stroops tréning JELENTKEZZ MOST!
12:15-12:55 BOSU Challenge JELENTKEZZ MOST!
13:10-13:50 BOSU  kreatív köredzés BETELT
14:05-14:45 Streching technikák BETELT
IRON SYSTEM HUNGARY SZÍNPAD
9:30-10:10 Szabó Péter deepWork™
9:50-10:10 Perneki Mihaly – Groholy Babett HOT IRON™ 2
10:25-10:45 Neuherz Kriszta deepWork™
10:45-11:05 Südi Barbara – Tar Edit HOT IRON™ Cross
11:20-11:40 Bús Mirella – Szűcs Ákos deepWork™
11:40-12:00 P. Szabó István – Tóth Andi HOT IRON™ 1
12:15-12:35 Neuherz Kriszta deepWork™
12:35-12:55 Asztalos Adrienn – Held Anita HOT IRON™ 2
13:10-13:50 Bús Mirella-Szűcs Ákos deepWork™
13:30-13:50 Gózon Tamás – Hencz Edina HOT IRON™ Cross
14:05-14:25 Szabó Péter deepWork™
14:25-14:45 Schweiger Anita – Leirer
Aliz
HOT IRON™ 1
15:5:00-15:20 Bús Mirella – Neuherz Kriszta – P. Szabó István – Szűcs Ákos deepWork™
15:20-15:40 Tokody Niki – Karaszi Eszter HOT IRON™ 2
15:55-16:15 deepWork™
16:15-16:35 Fodor Tünde – Andris Anita HOT IRON™ Cross
GILDA MAX SZÍNPAD
10:30-11:00 Miló Viki Box
11:25-11:55 Kun Évi Sparrowbag
12:20-12:50 Mini Gilda Kupa
13:15-13:45 Osvaldo Zequeira Salsa fitness
14:10-14:40 Klobusitzky Claudia Shape Max
15:05-15:35 Crossfit
16:00-16:30 Crossfit
SLIMBOO SZÍNPADJelentkezz most >>
09.30-10.10 Barta Peti Interval by Slimboo
11.20-12.00 Müller Dia Alakformáló by Slimboo
12.15-12.55 Barta Böbe & Kun Évi Láb és popsi by Slimboo
13.10-13.50 Borsos Marci Box by Slimboo
14.05-14.45 Zsandarova Kriszti Zsírégető dance by Slimboo
SUHANJ! TEKERJ VAKON!  INDOOR CYCLING TEREM
09.30-10.10 Gusztos Péter

10.25-11.05

Tóth Tamás
11:20-12:00 Kárpáti Andrea
12.15-12.55 Gusztos Péter
13:10-13:50 Tóth Tamás
14:05-14:45 Kárpáti Andrea

A BSI a programváltoztatás jogát fenntartja!